KABLOSUZ – GÜVENLİ – HIZLI – ÖZGÜR – SÖZLEŞMESİZ İNTERNETE HAZIR MISINIZ ?

Herhangi bir telefona ihtiyaç duymadan internete ulaşmanızı sağlayan bir bağlantıdır. Kablosuz alıcınız sayesinde taahhüt altına girmeden üyeliğinizi kendinizin düzenleyeceği gerçek anlamda özgürlük sunan yeni nesil internettir.

Gelişen Dünya’da özellikle son yıllarda internet her evin vazgeçilmezi haline geldi.Bilgisayarlarımızda telefonlarımızda ve hatta televizyonlarımızda interneti etkin şekilde kullanabiliyoruz.Peki ama evimizde internet erişimini nasıl sağlıyoruz? İnternet servis sağlayıcısı ile.İngilizce adı Internet Service Provider(ISP) olarak bilinmektedir ve Enternet de bu sağlayıcılardan birisidir.İnternet servis sağlayıcılarının görevi sizlere internetin renkli dünyasını sunmaktır.Mesela bugün bizlerin internete ulaşmasını sağlayan servis sağlayıcısı Netwifi ‘dir.

İnternet Servis Sağlayıcısı belli bir ücret karşılığı Dünya’yı takip etmemizi sağlayan internete erişiminizi sağlayan şirketlerdir. Bir ISS’ye bağlanmanın en çok kullanılan yollarından ikisi telefon hattı (çevirmeli) veya geniş bant bağlantısı (kablosuz veya DSL) kullanmaktır.

İnternet’ e bağlanmak için servis sağlayıcı kuruma bazı bilgilerinizi vermeniz gerekebilir. Farklı bağlantılarda IP adresi değişerek Internet’e bağlantı yeni bir IP adresi ile sağlanır.

Servis sağlayıcının hat kapasitesi, İnternet’ e bağlanma hızını etkiler. Seçiminizi yaparken servis sağlayıcıların hat kapasitelerini öğrenip, en yüksek olanını seçmeniz İnternet’ e bağlantı hızınızı olumlu yönde etkileyecektir. Günümüzde internet servis sağlayıcıları arasındaki rekabet yüksektir bu rekabetten dolayı da internet hizmetinin fiyatları makul seviyelere gelmiştir.

Neden Enternet’i seçmeliyiz?

Az önce bahsettiğimiz gibi internet servis sağlayıcıları arasında büyük bir rekabet var.Bu rekabette her daim üstün gelmeyi başardık.Kurulduğumuz günden bu yana Konya internet servis sağlayıcıları arasında en makul fiyata en kaliteli hizmeti vermek ilk amacımız olmuştur.

Enternet sizlere 35 TL’ye taahhütsüz sınırsız internet olanağı sağlıyor.Üstelik Türk Telekom altyapısıyla ve adil kullanım kotası derdiniz de yok.İstediğiniz kadar dizi,video izleyip istediğiniz oyunları bilgisayarınıza AKK derdiniz olmadan indirebilirsiniz.Üstelik sadece 35 TL’ye en hızlı altyapı desteğiyle

Gerek profesyonel çalışan kadromuz gerekse üstün internet hizmetimiz ve çeşitli kampanyalarımız ile sizlere Konya internet servis sağlayıcıları arasında en iyi hizmeti sunuyoruz.

 

Çalışma Saatleri

Pazartesi

7/24

Salı

7/24

Çarşamba

7/24

Peşembe

7/24

Cuma

7/24

Cumartesi

7/24

Pazar

7/24

İletişime Geç