Kullanan insanların oran olarak yüksekliği, toplumun gelişmişlik düzeyinin de bir göstergesi kabul edilen ve son asırların en büyük buluşlarından biri sayılan gözlük, gözleri dış etkilere karşı koruyan ve insanların görme bozukluklarını düzelten bir icattır.Başlangıçta estetik kaygılardan uzak olarak kullanılıp sadece net görmeyi sağlayan bu araç, şimdilerde moda olgusuyla beraber büyük bir değişim göstermiş, eskiden ihtiyaç olarak görülen gözlüğe günümüzde bu çok önemli sağlık gereci olması niteliği yanında estetik özelliği ile de bir aksesuar olarak bakılmaya başlanmıştır.

İnce Optik‘ten Tavsiye:Her göz gibi, her yüzün kendine has özellikleri vardır. Her insan bir dünyadır. Kendi kişiliğinizi gösteren gözlükleri veya görünümünüzü çok daha çekici kılan bir gözlüğü istemez misiniz? Bir gözlük tercih ederken,sizi ne kadar ifade ediyor dikkat etmelisiniz. Hatırlamak isteyebileceğiniz bir genel prensip vardır: Görsel kontrastlar yaratın. Denge yaratmak için çerçevenizin şekli yüzünüzün şekline gerçekten kontrast olmalıdır. Bu genel görünümünüze uyum getirir.

Yeni bir gözlük ile görünümünüz inanılmaz bir şekilde tamamen değişebilir çünkü gözlüğün değiştirdiği kadar görünüşünüzü değiştirecek başka bir aksesuar yoktur.

Gözlüğün ilk olarak nerede icat edildiği tam olarak bilinmemekle beraber, eskilerden beri Çin’de ve Avrupa’da, okumak için çerçeveye tutturulmuş büyütücü mercekler yaygın olarak kullanılmıştır.

Gözlüğü;

1. Optik(Numaralı),

2. Güneş,

3. Sportif faaliyetlerde, çalışma ortamında kullanılan koruyucu gözlükler,

olarak üç gruba ayırabiliriz.

Neden İnce Optik’i seçmeliyiz?

Kurulduğu andan itibaren müşteri memnuniyetine her daim öncelik veren İnce Optik yıllardır kalitesini durmaksızın arttırarak yoluna devam etmektedir. Bizim amacımız kalite fiyat oranını en üst düzeyde tutmak.Yani en kaliteli gözlüğü en uygun fiyata sizlere ulaştırmak.Bu yüzden markamız olan Victory markalı ürünlerimizi kullanıyoruz.Ama bununla da yetinmeyip sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.İnce Optik’te yüz şeklinize en uygun çerçeveyi ince işçilikle yapılmış olan gözlük camıyla birleştirip huzurunuza çıkarıyoruz.Profesyonel kadromuz,modaya ve cebinize uygun kaliteli gözlüklerimiz ile her daim sizlerleyiz.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

09:00-20:00

Salı

09:00-20:00

Çarşamba

09:00-20:00

Peşembe

09:00-20:00

Cuma

09:00-20:00

Cumartesi

09:00-20:00

Pazar

Kapalı

Adres

Adresimiz:

İNCE OPTİK, Çaybaşı mah. 1345 sok. 41/8, 07100 Muratpaşa/Antalya

GPS:

36.88727336888858, 30.71741827920755

Telefon:
İletişime Geç