Afyonkarahisar Kristal Düğün & Toplantı & Organizasyon Salonu;

Afyonkarahisar Kristal Düğün Toplantı Organizasyon salonu: vizyonu yeni evlenen çiftlere ve her türlü organizasyon, toplantı, görüşme yapacak bireylere, topluluklara kaliteli bir organizasyon gerçekleştire imkânı sağlamak, yiyecek içecek servisi, eğlence-müzik servisi ve daha birçok avantajıyla en iyi hizmeti en iyi şekilde sunabilmek, en kapsamlı organizasyonu gerçekleştirebilmenizi sağlamak olan bir düğün ve organizasyon salonudur.

Neden Kristal Düğün Salonu?

Salonumuzun Özelliklerinden Bahsedelim:

Salonumuzun 700-900 arası kişi kapasitesi olup otel konseptindedir, içerisinde kafeterya, sigara içme alanları, sahnesi, gelin ve damadın tüm salonu tepeden seyredebilmesi için ayrılmış, ışıklandırmalarla dizayn edilmiş gelin-damat masası bulunduran bir salon olmakla birlikte diğer salonlardan farklı olarak istediğiniz mevsim ve hava koşulunda organizasyonunuzu yapmanıza yarayacak tavanda gömülü 6 adet son teknoloji mevsime göre ayarlanabilir klima sistemine de sahiptir. Yemekli ve pastalı menülerimiz en usta aşçılar ve şefler tarafından özenle, titizlikle, ustalıkla hazırlanıp tarafınıza servis edilmektedir. Kına, nişan, düğün ve özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz kristal Afyon Düğün Salonu sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek, sizi mutlu edebilmek için organizasyondaki menülerden salonun içinde bulunan dekorlara ve süslemelere kadar çeşitli olanak sağlar. Bu sayede keyfinizce ve göz zevkinizce dizayn ettiğiniz salonumuzda dilediğiniz organizasyonu mutlu ve huzurlu bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Kristal Düğün, Organizasyon salonunda orkestramız ve fotoğrafçımız mevcuttur, orkestra dört kişiden oluşmakta ve solisti ses ve müzik konusunda ustalaşıp bu alanda ilgi görmekte olan bir sanatçıdır, anlaşmalı fotoğrafçılarımızla iç ve dış mekân fotoğraf, video çekimlerinizi titizlik ve ustalıkla yapmaktayız. Afyon Düğün Salonu ve çeşitlilik denince akıllarınıza hemen Kristal Düğün, Organizasyon salonunun gelme sebebi kalitemizden, ustalığımızdan, titizliğimizden ve yukarıda da belirtmiş olduğumuz firmasal olanak ve çeşitlilik gücümüzden ödün vermememiz ve ayrıca misyonumuzu unutmayarak daima vizonumuza yönelik yaptığımız çalışmamızdır. Burada organizasyon gerçekleştiren herkes ailenin bir parçası olup en güzel anılarını bizim salonumuzda bırakmış ve bırakacaktır.

Kristal Afyon Düğün Salonu mutlu ve içten bir gülümsemeyle ayrılacağınız bir düğün salonu olmakla birlikte sizlere sunduğu imkanlarla da düğün organizasyon ve toplantı işlerinde listenin başında geliyor. En kaliteli organizasyonları burada gerçekleştirmek, en değerli anılarınızı burada yaşamak, en kıymetli insanlarla vaktinizi burada geçirmek ve ömrünüzün geri kalanında ailemizin bir parçası olmak için Kristal Afyonkarahisar Düğün, Organizasyon, Toplantı salonuna hepinizi bekliyoruz. En değerli anlarınızda her zaman yanınızdayız.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

08:00-00:00

Salı

08:00-00:00

Çarşamba

08:00-00:00

Peşembe

08:00-00:00

Cuma

08:00-00:00

Cumartesi

08:00-00:00

Pazar

08:00-00:00