Mehtap Gürbüz Güzellik Salonu hakkında:

Konya’da güzellik ve bakımı yaşatmak, bu kavramlara çok farklı anlamlar yüklemek adına 2009 yılında kurulan Mehtap Gürbüz Güzellik Salonu bu yıldan beri alanının teknoloji ve titizlik bakımından en iyisi olarak gösterilmeye devam ediyor.

Yapılan İşlemler:

-İstenmeyen Tüyler:

  • Lazer-Soğuk Buz Lazer
  • Sir Ağda

 

-Cilt Bakımı:

  • Temel Cilt Bakımı
  • Kür Bakımları

 

-Makyaj:

  • Porselen Makyaj
  • Kalıcı Makyaj
  • Kirpik Perması
  • Kirpik-Kaş Boyama
  • Kaş Dizaynı

 

-Manikür  & Pedikür:

 

Kısaca İşlemlerimizin Bazıları:

Soğuk Buz Lazer:

Son zamanların en revaçta tekniği olan Soğuk Buz Lazer tekniği ile en acısız ve en hızlı yoldan istenmeyen tüylerinizden kurtulmanız artık çok kolay. Soprano ICE isimli son teknoloji cihazların başlık kısmı buz. Bu yüzden de bu yöntemin ismi Soğuk Buz Lazer yöntemi. İstenmeyen tüy seanslarının süresini oldukça azaltan bu yöntemi nerede yaptırabilirim diyorsanız Mehtap Gürbüz Güzellik Salonu tam da size göre bir yer.

Sir Ağda:

Geçmişten günümüze kadınlarımızın sorunu olan ve bu sorunu çözmek için çeşitli yöntemlere başvurdukları istenmeyen tüy problemi artık çok daha basit bir probleme dönüşüyor. Ağda ile bu dert bir hayli azaldı, özellikle sir ağda bu konuda kadınların imdadına yetişen, onları bu dertten kurtaran ürün oldu diyebiliriz. İsmindeki sir kelimesini İtalyancadaki balmumundan almış olan bu ağda türü bitkisel bir takım yağlarla yapılıp cilde zarar vermeyecek şekilde üretilir, bu yüzden de kadınların tercihi olmuştur.

Porselen Makyaj:

Bu makyaj türü yüzünde yara izi vb. şeyler olan kişilere uygulanır, gelinlere uygulanır, sivilce izlerinde de bu makyaj türü uygulanabilir.

Kalıcı Makyaj:

Bu makyaj türünde cildin üzerine doğal pigmentler yerleştirilir. Kaş, dudak, göz gibi bölgelere uygulanır.

Kirpik perması:

En yeni kozmetik uygulamalarından olan kirpik perması kirpiklerinize kıvrık ve etkileyici bir görünüm kazandırır.

Kirpik, Kaş Boyama:

Bu makyaj türü kişiye özel, ten renginizle, göz renginizle uyumlu olarak uygulanan, genelde tercih edilen ve sevilen bir makyaj türüdür.

Kaş Dizaynı:

Vücudunuzda kıyafetleriniz kadar makyajınız da önemlidir. Kaş dizaynı makyajı basit bir işlem gibi görünse de fiziksel görünüşünüze baştan aşağı etki eder. Bir insanın yüzündeki detaylardan en önemlisi kaşlardır ve makyajın püf noktalarındandır. Kaş dizaynı işlemiyle yüzünüzün simetrisine uygun bir görünüme kavuşun.

Manikür & Pedikür:

Manikür el tırnaklarına uygulanan tırnakların hoş görünümü için yapılan işlemdir tırnakların dibindeki ölü derinin atılmasıyla başlar kısaca el tırnağı bakımı diyebiliriz.

Pedikür temel olarak ayak bakımıdır. Ayak tırnaklarınızın istenilen şekilde kesilmesinden tırnak diplerindeki etlerin şekillendirilmesine kadar onlarca farklı aşama içerir.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

08:30-19:00

Salı

08:30-19:00

Çarşamba

08:30-19:00

Peşembe

08:30-19:00

Cuma

08:30-19:00

Cumartesi

08:30-19:00

Pazar

Kapalı

İletişime Geç